Cennik

Ile kosztuje strona lub sklep

Jak wyceniam projekty?

Każdy projekt traktowany jest przeze mnie jak odrębny byt. Ciebie i Twoje potrzeby traktuję w sposób indywidualny. Tak też wyceniam moją pracę. Nie jestem w stanie podać konkretnej ceny, dopóki nie będę znać szczegółów jasno określających Twoje wizje, cele i horyzonty. Dla nie ma ograniczeń w tworzeniu stron czy sklepu. Ceniąc sobie wolność, nie ograniczam się cenowo. W cenniku zamieściliśmy ceny wyjściowe dając fundament do rozpoczęcia współpracy.

Ustalenie ceny rozpoczyna się od rozmów, ustalania strategii, oczekiwań, wykonanych technologii, materiałów płatnych, rozmiaru wdrożenia, ilości podstron, graficznej wizualizacji, inspiracji, poszukiwań. To określa ostateczny kształt, rozmiar strony, i zasięg prac. Dodatkowymi kosztami w wycenie mogą być również niestandardowe funkcjonalności, szkolenia w zakresie administracji, wielojęzyczność, modyfikacje wtyczek, systemy rezewacyjne itp.

Cennik - strony internetowe WordPress

Ceny tworzenia stron WordPress mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

najtaniej

Gotowy szablon/motyw

od 599
  • Strona oparta o jeden z gotowych szablonów graficznych
BESTSELLER

Projekt indywidualny

od 1499
  • Strona oparta o indywidualny projekt graficzny

Cennik - sklepy internetowe

Ceny tworzenia sklepów mają charakter podglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

BESTSELLER

Gotowy szablon/motyw

od 1499
  • Strona oparta o jeden z gotowych szablonów graficznych

Projekt indywidualny

od 5499
  • Strona oparta o indywidualny projekt graficzny

Dlaczego przedstawiam dwa warianty cenowe?

Elastyczność w wycenie stron opartych na WordPress wynika z potrzeb moich Klientów. Zawsze proponuję dwie opcje. Pierwsza, tańsza, z krótszym czasem realizacji w teorii bardziej atrakcyjna to wdrożenie gotowego szablonu. Jest to jednak droga przejściowa, w której cena i czas wdrożenia mają kluczową wagę w wybieraniu optymalnego rozwiązania.

Stwórzmy razem coś niesamowitego