fbpx

SEO Copywriting i Content Marketing...

Content marketing polega na budowaniu wizerunku i marki przy użyciu przydatnych wartościowych treści. Dzięki atrakcyjnym publikacjom kierowanym zarówno do szerokiego grona odbiorców, jak i określonej grupy celowej pozyskujemy nowych klientów.

Nasi copywriterzy to ludzie z zamiłowaniem do pisania, pełni nowych pomysłów na niestandardowe treści, które zainteresują Twoich odbiorców. Tworzymy wartościowe publikacje na potrzeby stron i sklepów internetowych i dowolnych materiałów marketingowych. Piszemy teksty z różnych branż, również specjalistycznych.

Już wiadomo, że głównym założeniem content marketingu jest budowanie trwałych relacji firmy z odbiorcami poprzez angażowanie ich za pomocą trakcyjnych treści, którymi dzielą się z innymi użytkownikami. W praktyce polega to na zadbaniu o dobrą widoczność w wyszukiwarce Google – a bardzo lubi dobry content. Z tego właśnie powodu publikacje content marketingowe, są nieodzowną częścią SEO – co pozwala pisanym przez nas tekstom znaleźć się na wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwania dzięki wykorzystaniu słów kluczowych. SEO copywriting prowadzi do tego, że odbiorcy w naturalny, sposób dzielą się treścią z innymi, a tym samym przyczyniają się do jeszcze lepszej widoczności publikacji content marketingowych i jednocześnie świadomości marki.

Nasi specjaliści znają rynek marketingu internetowego i stale obserwują jego dynamiczny rozwój. Dlatego wiemy, o czym i jak pisać, aby zwiększać liczbę Twoich klientów, którzy zostaną z Tobą na dłużej.

Działania contentowe są coraz bardziej efektywne i stanowią element strategii budowania wizerunku marki z każdej branży. Dajcie markę, a kontekst sam się znajdzie – tak można najłatwiej określić ideę content marketingu, która nam przyświeca. Za pomocą publikacji contentowych możemy powiedzieć o marce wszystko, nie reklamując jej w sposób oczywisty i bezpośredni. To strategia, dzięki której wzrasta rozpoznawalność marki, zyskuje one zaufanie swoich klientów, udowadnia, że marka zna ich potrzeby i chce budować z nimi długofalowe relacje. Content marketing to przydatne, atrakcyjne treści, którymi użytkownicy naturalnie dzielą się z innymi i które zwiększają ruch na stronie.

WYPEŁNIJ BRIEF
Top