O mnie

Freelancer

Coś o mnie

Nazywam się Łukasz Sarnecki i od 2013 pracuję w branży internetowej. Pracowałem przy różnorodnych projektach, dla wielu małych i dużych firm. W swojej pracy zawsze próbuję „wejść w biznes” Klienta, aby go lepiej poznać i zrozumieć. To z kolei pozwala lepiej nie tylko projektować, ale również doradzać, które rozwiązanie będzie dla niego odpowiednie.

Nie będę się rozpisywał o narzędziach, z których na co dzień korzystam. Jak każdy specjalista muszę je znać i na bieżąco poznawać nowe funkcje i doskonalić swoje umiejętności. Tak jest też w moim przypadku. Rozwój , to nie stan, to ruch. Na co dzień korzystam z pakietu z systemów CMS WordPress, Adobe CC, głównie Illustrator i Photoshop, lecz również Gimp czy Inkscape . Doskonale znam tajniki i pułapki ze świata internetu, dlatego przygotowując ze mną swój projekt możesz mieć pewność, że będzie on wzorowo przygotowany.

Przez ostatnie czas mocno poszerzam swoją wiedzę związaną z social media oraz e-Commerce (znam shopify, shoper, prestashop, woocommerce) i odpowiedniego przygotowania projektów, które w połączeniu dają naprawdę duże możliwości.

Stwórzmy razem coś niesamowitego