fbpx

Projektowanie sklepów internetowych...


Obecnie Internet nie służy nam tylko do pracy, komunikacji i wyszukiwania informacji, ale co raz częściej jest miejscem do robienia zakupów. Połowa internautów w Polsce czyli ponad 9 milionów – deklaruje korzystanie ze sklepów online. Właściciele e-sklepów, których liczba nieustannie rośnie, widzą w tym potencjał. Nic dziwnego – zakupy internetowe to prosty i wygodny pomysł na biznes.

Tworzymy nowoczesne, profesjonalne i responsywne sklepy internetowe. Z doświadczenia wiemy, jak ważne jest dostosowanie rozdzielczości strony sklepu online do urządzeń mobilnych.

Sklepy budujemy wykorzystując solidną i sprawdzoną platformę Prestashop, dzięki czemu Twój sklep ma wszystko, czego potrzebujesz. To gotowe narzędzie do profesjonalnej sprzedaży online. Możliwości platformy zweryfikowało już ponad 200 tysięcy firm na całym świecie.

W Open-Way pracujemy z pasją. Nasi graficy stworzą dla Ciebie indywidualny projekty graficzny Twojego sklepu, możesz też skorzystać z setek gotowych szablonów które przystosujemy aby spełniały Twoje oczekiwania. Mamy wiedzę, doświadczenie i niezbędne narzędzia, dzięki którym zbudujemy dla Twój e-sklep od A do Z.

Obecnie uruchomienie sklepu online najszybszym sposobem na dotarcie do szerokiej grupy klientów i najwygodniejszą formą dokonywania zakupów. Tworzymy e-sklepy, by spełniał oczekiwania zarówno Twoje, jak i odbiorców, były funkcjonalny i przejrzyste. Rynek e-commerce to najszybciej rozwijająca się gałąź gospodarki, która z roku na rok przynosi właścicielom coraz większe zyski. Nic dziwnego, ponieważ zakupy online to już nie chwilowy trend, ale powszechne, globalne zjawisko.

W Open-Way zawsze słuchamy naszych Klientów i proponujemy indywidualne rozwiązania, doskonale wiemy, że najważniejsze to wyróżnić się na rynku. Zrealizujemy Twój pomysł, doradzimy, zbudujemy dla Ciebie użyteczny i nowoczesny sklep online oraz pomożemy w jego promocji. Sprawimy, że będzie skuteczny i co najważniejsze wyjątkowy.

Jeśli chcesz, aby i Twój biznes zdobywał coraz większe zainteresowanie klientów i pomnażał zyski, my Ci w tym pomożemy.

Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj.

SKLEPY INTERNETOWE KTÓRE SPRZEDAJĄ, CZYLI JAKIE?


 
 

WYPEŁNIJ BRIEF
Top