fbpx


KOMPLEKSOWE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH


Sprzedaż towarów lub usług nieustannie rosnącym rynku zakupów w Internecie to szansa na rozwój dla wielu firm. Warto więc wykorzystać te możliwości, decydując się na otwarcie sklepu internetowego. Open Way oferuje tanie sklepy internetowe oparte na sprawdzonych, opensource’owych rozwiązaniach tj. PrestaShop czy Woocemmerce. W ramach oferty projektujemy zarówno warstwę wizualną sklepu, jak i proste w obsłudze zaplecze z funkcjami dostosowanymi do potrzeb klienta tak jak np. integracja płatności czy karty lojalnościowe, a następnie zajmujemy się wdrożeniem sklepu.

TANIE SKLEPY INTERNETOWE O WIELU FUNKCJACH


Platformy PrestaShop i Shoper pozwalają na stworzenie sklepu z wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami, tj. zintegrowane płatności online oferowane przez różnych operatorów, integracja z dostawcami produktów, programami księgowymi czy serwisem Allegro. Umożliwia to łatwe zarządzanie internetowym biznesem, przy gwarancji bezpieczeństwa transakcji i pełnej kontroli nad stanem magazynowym. Dodatkową zaletą sklepów powstałych w oparciu o te platformy jest ich automatyczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, przede wszystkim Google. Dzięki temu możemy uzyskać więcej wejść na stronę i zarazem – nowych klientów

4 Kroki do Twojego sklepu internetowego


Każde projektowanie e-sklepu jest procesem składającym się z wielu elementów.
b2b-ikona116x1161

Poznajmy się

Na tym etapie prowadzimy wstępne rozmowy, określamy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przygotowujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.
edycka-grafiki-ikona16x1162

Projektowanie

Na podstawie specyfikacji wymagań opracowujemy i przedstawiamy wstępny projekt sklepu. Pomagamy też wybrać domenę oraz hosting.
serwis-ikona116x1163

Produkcja sklepu

W ramach trzeciego etapu następuje proces budowania i testowania projektu. Postęp prac można śledzić pod ustalonym przez nas adresem roboczym.
reklama rzeszów, pozycjonowanie, agencja interaktywna, strony www, strony internetowe, projekty graficzne, identyfikacja wizualna4

Instalacja

Ostatni etap to instalacja sklepu pod prawidłową domeną na wyznaczonym serwerze oraz finalizowanie transakcji.

Oto przykład standardowych etapów pracy nad sklepem internetowym. Ze względu na to, że indywidualnie podchodzimy do każdego realizowanego projektu, przedstawiony schemat pracy nie ma charakteru uniwersalnego.


Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj.

SKLEPY INTERNETOWE KTÓRE SPRZEDAJĄ, CZYLI JAKIE?


 
 

Top