fbpx

Kompleksowe tworzenie stron internetowych...


W Open-Way wiemy, że kilka pierwszych sekund decyduje o tym, czy odwiedzający zostanie dłużej na stronie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak go przyciągnąć – atrakcyjny wygląd, intuicyjna nawigacja, przejrzysta treść, przykuwający uwagę layout są podstawą w procesie kreowania każdej strony. Dla nas liczy się spójna identyfikacja wizualna.

Tworzymy responsywne (RWD – Responsive Website Design) strony internetowe, które są niezbędną częścią biznesu i promocji marki. Używając nowoczesnych rozwiązań, opierając się o współczesne standardy i trendy budujemy witryny automatycznie dostosowujące się do technologii mobilnej, czyli do wygodnego przeglądania na smartfonach i tabletach. Wystarczy stronę zbudować raz, bez konieczności projektowania jej w kilku wersjach na inne urządzenia.

Do tworzenia Twojej wyjątkowej strony wykorzystując systemie zarządzania treścią (CMS – Content Management System) WordPress, co pozwala na samodzielne zarządzanie kontentem, edytowanie i aktualizowanie treści czy zdjęć. Dajemy Ci narzędzie, z którego możesz korzystać dowolnie – to bardzo proste!

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualne. Słuchamy Cię na każdym etapie tworzenia strony, analizujemy Twoje potrzeby i dopasowujemy narzędzia niezbędne do zbudowania strony takiej, jakiej potrzebujesz. Jeśli masz wątpliwości – my je rozwiejemy i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania. A zanim otrzymasz gotową stronę – my ją sprawdzimy i przetestujemy.

Na realizację strony internetowej składa się kilka etapów:

  • Planowanie
  • Projektowanie
  • Kodowanie i programowanie strony www
  • Optymalizacja SEO
  • Publikacja strony

Jako agencja interaktywna optymalizujemy stronę pod kątem SEO wszystko po to, by ułatwić Ci późniejsze pozycjonowanie w Google.

W Open-Way Nie sprzedajemy strona, tylko możliwości jakie oferują! A Powierzając nam zadanie zbudowania strony internetowej, otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości, efektywnej i funkcjonalnej witryny. Szybko i profesjonalnie i to już od 799 zł.

Wystarczy, że wypełnisz BRIEF a my skontaktujemy się z Tobą z przygotowaną dla Ciebie ofertą.

Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj lub wypełnij BRIEF.

 
 

SKUTECZNE STRONY INTERNETOWE, CZYLI JAKIE?


 
 
WYPEŁNIJ BRIEF
Top