Strony internetowe

Indywidualna i nowoczesna strona firmowa tzw. wizytówka.

Dedykowana grafika, system CMS. Projekt wdrożony z należytą dbałością, dostosowany do każdego urządzenia desktopowego oraz mobilnego. Strona przygotowana całkowicie w oparciu o Państwa wytyczne i uwagi, idealnie – dopasowana do branży działalności.

Cechy naszej oferty

Nasze realizacje są całkowicie indywidualne, dostosowane pod Państwa wymagania. Dbamy o odpowiednie licencje m.in. oprogramowania czy zdjęć dla naszych projektów. Współpracując z nami mogą być Państwo pewni terminowego wykonania usługi.

Każdy projekt jest indywidualny, posiada wyjątkowy wygląd graficzny. Dbamy o wysoką wydajność ładowania się witryny użytkownikom oraz o aspekty związane z prawidłowym działaniem na urządzeniach mobilnych (RWD – Mobile first). 

Zlecenia realizujemy jako legalnie działająca firma w Polsce. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę.

Na stronie wdrażamy tylko funkcje na których Państwu zależy = indywidualny wygląd, wysoka wydajność, łatwa obsługa.

Strona www + wersja mobilna

Projektowane przez nas strony www cechuje wysoka funkcjonalność oraz estetyka. Nasze strony są także odpowiednio zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek Internetowych. Strony które projektujemy są także dostosowane do urządzeń mobilnych.

System CMS

Prosty panel administracyjny, strona z systemem CMS (panel gdzie będzie można zmieniać i dodawać treści bezpośrednio z poziomu przeglądarki Internetowej). Można także zrezygnować z panelu tym samym obniżając cenę.

Logo firmy

Profesjonalny logotyp dla Państwa firmy. Chętnie także zaprojektujemy dla Państwa firmy unikalne i estetyczne logo oraz umieścimy je na przygotowanej wcześniej stronie.

Hosting i domena

W ramach usługi oferujemy możliwość utrzymania Państwa strony na naszych serwerach przez okres 12 miesięcy bezpłatnie! Dodatkowo jeżeli nie posiadają Państwo domeny, zarejestrujemy ją.

Dodatkowe funkcjonalności

Potrzebują Państwo dodatkowych niestandardowych funkcjonalności na swojej stronie? Może mapka realizacji, konfigurator lub inne rozwiązanie? Nie ma problemu chętnie wdrożymy dodatkowe moduły rozszerzające funkcjonalność strony.

Obsługa techniczna

Oferujemy także pomoc techniczną. Mają Państwo coś do dodania do swojej strony, nową podstronę informacyjną lub jakąś dodatkową aktualizację treści? Już nie trzeba szukać informatyka lub samemu się tym zajmować.

Funkcjonalności

To oczywiście tylko niektóre opcje wdrożeniowe dla naszych projektów.

Elastyczny system CMS

Prosty panel dzięki któremu edycja treści na stronie jest możliwa z poziomu przeglądarki Internetowej (szybka i prosta zmiana treści, dodanie nowych zdjęć czy utworzenie kolejnych podstron).

Nowoczesny wygląd + RWD

Strona wykonana jest zgodnie z obowiązującymi standardami nie tylko graficzno-koderskimi ale także rozwiązaniami marketingowymi. Informacje na stronie przedstawione są w jasny klarowny sposób.

Efektywny slider

Na stronie zostanie umieszczony także efektywny slider w którym zawarte będą jedne z głównych informacji o Państwa ofercie

Galeria zdjęć

Dodamy także galerie zdjęć, można w nich np. zaprezentować klientom wykonane już prace (portfolio) lub oferowane produkty z krótkim opisem. Ilość galerii tematycznych na stronie jest dowolna.

Mapka Google

Specjalna mapka dojazdu (Google Maps) która ułatwi na pewno trafienie do stacjonarnej siedzimy Państwa firmy.

Formularz kontaktowy

Na stronie zostanie także umieszczony specjalny formularz kontaktowy w którym potencjalny klient będzie mógł w prosty i szybki sposób zapytać o dany produkt czy usługę

Inne dodatkowe moduły

Potrzebują Państwo indywidualnego rozwiązania na swojej stronie? Oferujemy setki modułów i dodatków oraz tworzymy je pod indywidualne życzenia klienta.

O czym marzy współczesny przedsiębiorca? To nowoczesna i profesjonalna strona www, która dzięki swojej responsywności będzie mogła otwierała się prawidłowo na komputerze, tablecie czy telefonie. Wyposażona jest w system zarządzania treścią, co pozwoli mu samemu dodawać tekst czy zmieniać zdjęcia. Stronie która będzie posiadała szereg udogodnień jak formularz kontaktowy, galeria, itp. Jest bezpieczna, stabilna i przyjazna dla jego klientów. Zmieniamy te marzenia w RZECZYWISTOŚĆ.

 • responsywne strony internetowe wordpress
 • responsywne sklepy internetowe wordpress i prestashop
 • one-page
 • landing-page
 • wizytówki
 • naprawa stron wordpress

O czym marzy współczesny przedsiębiorca? To nowoczesna i profesjonalna strona www, która dzięki swojej responsywności będzie mogła otwierała się prawidłowo na komputerze, tablecie czy telefonie. Wyposażona jest w system zarządzania treścią, co pozwoli mu samemu dodawać tekst czy zmieniać zdjęcia. Stronie która będzie posiadała szereg udogodnień jak formularz kontaktowy, galeria, itp. Jest bezpieczna, stabilna i przyjazna dla jego klientów. Zmieniamy te marzenia w RZECZYWISTOŚĆ.

 • responsywne strony internetowe wordpress
 • responsywne sklepy internetowe wordpress i prestashop
 • one-page
 • landing-page
 • wizytówki
 • naprawa stron wordpress

Kreowanie marki

Usługa pozycjonowania stron internetowych to zbiór dużej ilości działań optymalizacyjnych na stronie, czyli tzw. SEO oraz poza nią, mające na celu zwiększenie jej widoczności w wynikach wyszukiwania, czego oczekiwanym efektem jest wzrost ruchu na stronie i tym samym większa szansa na pozyskanie dodatkowych klientów. Kampanie reklamowe natomiast to obecnie jeden z najszybszych sposobów wypromowania firmy lub produktu w Internecie. Zaletą tego rozwiązania są natychmiastowe i wymierne efekty w postaci interakcji potencjalnych klientów z reklamowanym brandem. Poprzez ten kanał możemy wygenerować ogromny zasięg nowej marki lub precyzyjnie określić swoją grupę docelową.

 • naming
 • copywriting
 • branding i rebranding
 • projektowanie logo
 • materiały promocyjne
 • druki firmowe
 • kampanie google i facebook

Hosting i domeny

Decydując się na prowadzenie strony internetowej, bez względu czy jest to strona firmowa czy prywatna musisz posiadać hosting oraz domenę, czyli adres internetowy pod którą twoja strona będzie dostępna. Domena i Hosting to podstawa skutecznego funkcjonowania w Internecie.

Obie te usługi to dwie zupełnie różnią się od siebie. Pomyśl o nazwie domeny jako o nazwie ulicy, która pomaga znaleźć lokalizację Twojej witryny. Hosting natomiast to dom w którym przechowywane są wszystkie pliki Twojej strony internetowej.

 • hosting dostosowany do rodzaju witryny
 • domeny
 • certyfikaty ssl
 • serwery backupowe

Stwórzmy razem cośniesamowitego!