fbpx


STRONY INTERNETOWE NA ABONAMENT...


Strony internetowe na abonament, to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach i firmach stawiających pierwsze kroki na rynku ale również do tych które od wielu lat działają na rynku. To oferta idealna dla tych którzy nie dysponują dużym budżetem, a jednocześnie są świadomi potęgi internetu i korzyści jaki ze sobą niesie.

Strona internatowa Twojej firmy jest wizytówką, która powinna zachęcić potencjalnego klienta do podjęcia działania. Dlatego projektując ją, zadbamy o to, aby była jednocześnie atrakcyjna wizualnie oraz intuicyjna w użyciu, by w przystępny sposób prezentowała najważniejsze informacje dotyczące oferty oraz wszystkich możliwości kontaktu. A to wszystko

Oferujemy stworzenie strony internetowej z pakietem usług dodatkowych. To m.in. hosting, domena oraz pełna opieka nad witryną czy copywriting. Czyli zero zmartwień, Ty zajmij się prowadzeniem biznesu – resztą zajmą się specjaliści. Po roku lub opłacie z góry przekazujemy Tobie prawa do strony, możesz ją wtedy pozostawić pod opieką nam lub samemu zająć się jej administracją.

Zalety posiadania strony internetowej na abonament


Łaty i prosty dostęp do informacji dla Twoich klientów

W obecnych czasach większość klientów, wykorzystuje internet aby znaleźć informacji o usługach lub ofertach, które znajdują się w najbliższej okolicy. Brak informacji o Twojej firmie skutkuje utratą potencjalnych klientów, którzy wybiorą konkurencję, gdyż posiada stronę www.

Kreowanie wizerunku

Jak cię widzą tak Cię piszą, mówi jedno z przysłów. Ta sama zasada obowiązuje w sieci globalnej. Profesjonalny wygląd strony sprawia, że firma postrzegana jest jako nowoczesna nadążająca za trendami i jest przygotowana do zaspokajania potrzeb obecnych klientów. Dobrze przygotowana witryna podnosi Twoje zaufanie w oczach klientów.

Lepszy kontakt z klientami

Wielu klientów w celu zapoznania się z ofertą firmy oprócz kontaktu telefonicznego, wybiera również kontakt mailowy. Twój potencjalny klient nie musi do Ciebie dzwonić – bardzo chętnie skorzysta również z formularza kontaktowego czy maila albo z możliwości porozmawiania z konsultantem za pośrednictwem strony internetowej. Klienci, którzy lubią tę formę komunikacji, na pewno to docenią.

Bardzo niski koszt pozyskania klienta

Koszt zaprojektowanie i wydrukowanie np. 1000 ulotek to około 700 złotych. Trafią one do 1000 potencjalnych klientów. Ta forma promocji jest dobra, lecz trzeba później j ją powtarzać i znów zamawiać kolejne ulotki. Tymczasem jedna strona internetowa, za którą zapłacisz tylko raz np. 2000 złotych, praktycznie od razu ma możliwość dotarcia do tysięcy osób Co więcej.

CENNIK


Koszt budowy strony internetowej rozłożony jest na 12 wygodnych i łatwych do spłaty rat.
Po upływie tego czasu płaci się już tylko za hosting i administrację. To kilkanaście złotych miesięcznie, czyli mniej niż gdziekolwiek indziej!.

Przy wpłacie z góry za okres 12 miesięcy rabat 20%
Przykładowo: budowa strony internetowej w wariancie BIZNES + hosting z administracją przez 12 miesięcy to koszt 758,4 PLN (netto).
Po upływie 12 miesięcy, wysokość opłaty to tylko 20%
Przykładowo: opłata za sam hosting z administracją strony internetowej w wariancie BIZNES to koszt 25,8 PLN /m-c. (netto).
1. moduły specjalne czyli np: moduły rezerwacji, moduły płatności, kalkulatory, newsletter itp.
2. dotyczy domen które jeszcze nie są zarejestrowane, dotyczy tylko domen z rozszerzeniem pl, com, com.pl, eu, info, org, biz, edu.pl, edu, biz.pl, info.pl, net, net.pl. Domeny z innym rozszerzeniem są wyceniane indywidualnie.

Podane ceny są orientacyjne, ostateczna wycena zależeć będzie od konkretnych wymagań Klienta.

SPRAWDŹ CZY TWOJA DOMENA JEST WOLNA

Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj lub wypełnij BRIEF.

 
 

SKUTECZNE STRONY INTERNETOWE, CZYLI JAKIE?


 
 

Buy now
Top