fbpx


STRONA INTERNETOWA Z HOSTINGIEM W 12 RATACH


To rozwiązanie stworzone z myślą o osobach i firmach stawiających pierwsze kroki na rynku. O małych przedsiębiorcach, freelancerach i blogerach. O wszystkich tych, którzy na początku działalności nie dysponują dużym budżetem, a jednocześnie są świadomi potęgi internetu i korzyści jaki ze sobą niesie.

Oferujemy stworzenie strony internetowej z pakietem usług dodatkowych. To m.in. hosting, domena oraz pełna opieka nad witryną czy copywriting. Czyli zero zmartwień, Ty zajmij się prowadzeniem biznesu – resztą zajmą się specjaliści. Po roku lub opłacie z góry przekazujemy Tobie prawa do strony, możesz ją wtedy pozostawić pod opieką nam lub samemu zająć się jej administracją.

Zalety takiego rozwiązania


Hosting wraz z administracją

Dobrze działający hosting oznacza, że Twój serwis może działać bez przerwy. Administracja zadba by strona była aktualna i bezpieczna przez cały czas. A specjaliści zajmą się tworzeniem kopii zapasowych, aktualizacją oprogramowania oraz wszelkimi nagłymi potrzebami.

Optymalizacja strony

Koniec ze zbyt długim oczekiwaniem na załadowanie strony internetowej. Zanim jeszcze witryna zostanie w pełni otwarta, wykonamy pełną optymalizację pod kontem jej szybkości. Gwarantujemy przejście oficjalnego testu Google PageSpeed Insights

Lepsza widoczność w internecie

Oznacza to, że Twoja witryna zostanie zbudowana tak, by samodzielnie pozycjonować się w Internecie i z biegiem czasu dotrzeć nawet na szczyt wyników wyszukiwania.

Własna domena i poczta email

Zapewniamy utworzenie domeny i utworzenie kont pocztowych z nazwą Twoim adresem. Wysyłaj służbowe wiadomości z maila jednoznacznie identyfikującego się z Twoją firmą.

Responsywność

Strona automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu, na jakim jest wyświetlana. To znaczy, że dobrze wyświetla się na wszystkich urządzeniach mobilnych jak i na komputerze.

Stałe rozliczenie miesięczne

Wygodne opłaty w ratach, których nawet nie odczujesz. Ich wysokość to przeciętny rachunek za telefon, Internet lub bilet misięczny. To środki, których braku możesz nawet nie zauważyć.

CENNIK


Koszt budowy strony internetowej rozłożony jest na 12 wygodnych i łatwych do spłaty rat.
Po upływie tego czasu płaci się już tylko za hosting i administrację. To kilkanaście złotych miesięcznie, czyli mniej niż gdziekolwiek indziej!.

Przy wpłacie z góry za okres 12 miesięcy rabat 20%
Przykładowo: budowa strony internetowej w wariancie BIZNES + hosting z administracją przez 12 miesięcy to koszt 758,4 PLN (netto).
Po upływie 12 miesięcy, wysokość opłaty to tylko 20%
Przykładowo: opłata za sam hosting z administracją strony internetowej w wariancie BIZNES to koszt 15,8 PLN /m-c. (netto).
1. moduły specjalne czyli np: moduły rezerwacji, moduły płatności, kalkulatory, newsletter itp.
2. dotyczy domen które jeszcze nie są zarejestrowane, dotyczy tylko domen z rozszerzeniem pl, com, com.pl, eu, info, org, biz, edu.pl, edu, biz.pl, info.pl, net, net.pl. Domeny z innym rozszerzeniem są wyceniane indywidualnie.

SPRAWDŹ CZY TWOJA DOMENA JEST WOLNA

Oferta skierowana tylko do osób, które nie posiadają hostingu. Jeśli posiadasz własny hosting i domenę, możesz zapłacić z góry otrzymując 20% rabatu lub skorzystać z oferty Moja Strona.

Masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń zapytaj.

ZASTANAWIASZ SIĘ KTÓRA WERSJA BĘDZIE NAJLEPSZA DLA CIEBIE?


WYPEŁNIJ BRIEF
Top